autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. srpna 2026 do 11. října 2026
Jmenování zapisovatelky okrskové volební komise v Jablůnce pro volby do Zastupitelstev obcí
Jmenování zapisovatelky okrskové volební komise v Jablůnce pro volby do Zastupitelstev obcí
Jmenování zapisovatelky
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. srpna 2026 do 11. září 2026
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy
Stanovení přechodné úpravy provozu na silnici I/57
priloha_1758019145_0_stanovení OOP
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. srpna 2026 do 11. září 2026
Rozhodnutí - Povolení uzavírky provozu na pozemní komunikaci
ROZHODNUTÍ POVOLENÍ UZAVÍRKY PROVOZU NA POZEMNÍ KOMUNIKACI
priloha_1758010298_0_2026-229986
priloha_1758010298_1_Situace DZ+objízdná trasa
autor Obecní úřad / zveřejněno od 19. srpna 2026 do 4. září 2026
Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy
Místní úprava provozu na místních komunikacích v obci Jablůnka
VV-OOP
autor Obecní úřad / zveřejněno od 10. srpna 2026 do 11. září 2026
Pozvánka na valnou hromadu honebního společenstva Jablůnka
Pozvánka
autor Obecní úřad / zveřejněno od 8. července 2026 do 11. října 2026
Informace pro volební uskupení a strany
Informace pro volební strany a uskupení
autor Obecní úřad / zveřejněno od 8. července 2026 do 11. října 2026
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků pro volby do Zastuputelstev obcí
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků pro volby do Zastupitelstev obcí
autor Obecní úřad / zveřejněno od 8. července 2026 do 11. října 2026
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise - volby do Zastupitelstev obcí
Stanovení minimálního počtu členu okrskové volební komise
autor Obecní úřad / zveřejněno od 30. června 2026 do 30. června 2027
Závěrečný účet obce Jablůnka za rok 2025
závěrečný účet konečný
autor Obecní úřad / zveřejněno od 25. června 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření č. 6/2026
Rozpočtové opatření č.6/2026
Rozpočtové opatření 6 2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 3. června 2026 do 3. června 2029
Veřejnoprávní smlouva - Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jablůnce
Předmětem této veřejnoprávní smlouvy je poskytnutí dotace ve výši 55 000 Kč.
VPS Farní sbor
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. května 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření č. 5/2026
Rozpočtové opatření 5 2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. dubna 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření č. 4/2026
Rozpočtové opatření 4/2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. dubna 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření 3/2026
Rozpočtové opatření 3/2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 10. března 2026 do 11. prosince 2026
Veřejná vyhláška - Oznámení Zeměměřického úřadu
Zeměměřický úřad oznamuje provádění zeměměřických prací v základním bodovém poli na uzemí obce Jablůnka v období od 4. dubna do 11. prosince 2026
priloha_1661055358_1_Obec_Jablunka (2)
autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. března 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření č. 2/2026
Rozpočtové opatření 2 2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 18. února 2026 do 31. prosince 2026
Výroční zpráva za rok 2025
Výroční zpráva 2025
autor Obecní úřad / zveřejněno od 18. února 2026 do 19. února 2029
Veřejnoprávní smlouva - TJ Spartak Jablůnka z.s.
Předmětem této veřejnoprávní smlouvy je poskytnutí dotace ve výši 52 200 Kč.
VPS TJ Spartak Jablůnka z.s.
autor Obecní úřad / zveřejněno od 6. února 2026 do 6. února 2029
Veřejnoprávní smlouva - Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jablůnce
Předmětem této veřejnoprávní smlouvy je poskytnutí dotace ve výši 80 000 Kč.




Jablůnka na Facebooku
Jablůnka na Instagramu