INFO: +420 571 452 210 | podatelna@jablunka.cz
Dnes je 13. dubna 2024 a svátek má Aleš 12°C | Zítra Vincenc 21°C

Dokážeme víc: Vraťme život Školničce

24. března 2024 | Jablůnka

Nadpis článku

Pojďte s námi znovu vrátit život na hřiště za obecním úřadem a vytvořit tak prostor pro všechny věkové kategorie. Společně vybudujeme místo, kde se budeme cítit dobře.

Celý projekt běží už od roku 2023, máme za sebou 2 setkání s veřejností, zapojili jsme i děti z MŠ a ZŠ Jablůnka a intenzivně pracovali na projektu s panem architektem Juráněm, který zakomponoval do prostoru velkou většinu požadavků od občanů. Vytvořil návrh celého prostoru, který se budeme snažit postupně zrealizovat.

Podařilo se nám zatím získat finanční prostředky ve výši 830. 000 Kč, zkusme to společně zaokrouhlit na krásný MILIÓN. Vybrané peníze využijeme na pořízení lanové dráhy a místa pro setkávání.

Konečně bychom tak získali prostor, na kterém se můžeme společně potkat a děti všech věkových kategorií zde najdou zábavu. Těšit se můžete na lanovou dráhu, workoutové hřiště, fitness prvky, skate park, společenské hry a další.

Projekt byl podpořen v programu Dokážeme víc, který organizuje Česká spořitelna spolu s Nadací VIA. Každou korunu, kterou darujete, nám nadace ČS zdvojnásobí až do výše 50 000 Kč.  

Více informací naleznete po kliknutí na uvedený odkaz zde.

 

Plakát Dokážeme víc: Vraťme život Školničce

Fotogalerie 6 fotek

+0

Sledujte nás i na sociálních sítích

Aplikace Digiregion